top of page

SUVERETRIIT

09.07-12.07 Hiiumaal

Keset metsavaikust, mere ääres Hõbekala külalistemajas

''Hiiumaa nii kutsub, teie kutsute, ma ise kutsun. Kutsun ennast lihtsalt olema. Telefoni ära panema. Nautima ilma, ükskõik, mis see on. Kui on vihm, siis ma olen märg. Kui on tuul, siis ma kõigun. Kui on äike, siis ma kuulan ja vaatan segi, kui kardan. Kui on päike, siis ma lasen sellel ennast soojendada ja paitada. Mul on kindel veendumus, et ma pean seal olema ja seda kogema.''
 

On saabunud meie kolmas retriit - 4 maagilist päeva, Eesti armsamal saarel-Hiiumaa vaikuses. Keset loodust ja avarust, keset naisi ja naudingut. Fookuses on elu, iseenda ja naiseks olemise tähistamine. Kaotades piirid, ootused ja laskudes pehmusesse.

 

Mmmmm....oled oodatud ja juba vastu võetud. 🧚

Me ei ole tulnud siia end täiuslikuks elama. Me ei ole tulnud siia selles, et ainult lahendada ja protsessida. Nüüd on see hetk, kus kõik see sisetöö ja kogetu manifesteerub maisesse ellu, kus saad maitsta enda sisetöö vilju.

Neid naisi, kes on olnud enesearengu teekonnal, sukeldunud enda lapsepõlve, käinud läbi elus raskeid suhteid, tööalaseid katsumusi ja elukeerdkäike, neid naisi on palju. Ja kogu selle virr-varri, ülestimuleeritud maailma keskel eksime sellesse elu muutmise ja eneseparanduse tägastikku ära. Unustame tihti peatuda, märgata ja tähistada, et kui palju on juba tehtud.

Ja selle retriidi ruumid ootavad naisi, kes vajavad peatuda just selleks, et tähistada kuhu oled tänaseks päevaks jõunud, tuletada endale meelde, et sa ei ole projekt, mida koguaeg parandada, vaid nüüd on aeg tulla kokku. Naiste keskele, kes mõistavad, kelle keskel on turvaline täibata milliseid kohti sa oled läbi käinud, kui palju julgust see on vajanud, mitu versiooni sinust on pidanud langema, et olla see, kes sa täna oled.

Sisukava

🌙 Meie retriitidel puudub justkui kellaaeg. Retriidil tekitame tunde, nagu aeg seisaks ja selle tõttu ei ole meil kella pealt midagi planeeritud. Naiselikult voolates. Kõike jõuame & kuhugi ei ole kiiret.
 

🌙 Sa ei pea osalema kõikides praktikates - kui tunned, et tahad meelsamini akut laadida, omaette olla, raamatut lugeda, päikest võtta või magada - siis julgustame sind julgelt seda ka tegema. Sina oskad oma vajaduste eest kõige paremini hoolitseda - keegi ei solvu ega pane pahaks. Sinu aeg.

Copy of RETRIIDI SISUKAVA (4).png
“Tahtsin teile ammu kirjutada, et aitäh!
 
Mul ikka lausa teine elu algas peale teie retriiti, nii, et hoian teile sajaga pöialt ja loodan, et mõni teine saab sama palju abi sealt kui mina.
 
Kui keegi küsiks mult peaegu, et mis mind aitas täpselt ma ei oskaks vastata, aga jessuke, kui väga mul ikka vaja oli seda kõike. Ma ei saanud ise arugi kui halvas kohas ma too hetk olin oma asjadega. Nii, et täpselt õigel ajal juhtus see retriit.
 
Mega tänud teile, te olete nii lahe combo!” 

-Kevade retriidi naine

Miks tulla retriidile ja kes on meie naine?

Retriit on midagi enamat, kui lihtsalt kokkutulemine ja praktikate kogemine. Meie näeme, et retriit on tunne, mida peab iga inimene ise kogema. Retriidil tekib kirjeldamatu vaakum, kus tekib meie enda tempo, teemad, naljad, mõistmine. See on energiaruum, kus hakkavad justkui iseenesest imed juhtuma. Tihti saab retriidi mõjust aru siis, kui jõuad tagasi koju. Märkad, et oled rohkem kehas, kus midagi on muutunud, süda on lahti ja seesmised muutused ilmuvad ka sinu füüsilisse maailma... Ja kui naised tulevad sellisel moel kokku, ükskkõik kus, paraneb ka maailm.

Retriit on sulle, kui...

...tunned, et oled ülestimuleeritud, ehk siis koged ebamugavust ja tunnet, et ''kõike on liiga palju.'' Oled ennast justkui sotsiaalmeediasse, töösse, teiste teemadesse, suhetesse, trenni ära kaotanud.

...märkad, et oled muutunud tuimaks. Väga raske on päris emotsioonidel tekkida, miski ei muuda enam siiralt rõõmsaks ja miski ei tekita ka kurbust. Kõik lihtsalt on, tuim, sama, igav, rutiinne.

...tunned, et oled valmis tõusma järgmisele levelile. Sul on visioon, soov, unistus ja tahe, aga millestki jääb justkui puudu, sa ei saa sellele ise ligi.

...koged, et inimesed sinu ümber justkui ei mõista sind, ei kohta sinu sügavust. Vähendad iseenda tundeid, enda olulisust, mille läbi tunned, et ka Sinu tundeid tühistatakse teiste inimeste poolt. Igatsed olla mõistetud, nähtud, kuuldud.

...elad enda peas, ehk sul puudub sügavam kontakt enda kehaga. Peas mängivad hirmud, mõtted, teiste nõuanded ja ootused võtavad kontrolli ja elad tihti ülemõtlmises, proovides kontrollida kõike, mida sa kontrollida ei saa. Proovides olla teistele meele järgi, astudes enda piiridest täiega üle. Elad peas olevates,  valu tekitavates illusioonides, mis tegelikult ei pruugi üldse tõesed olla. 

...otsid kogukonda, uusi, rohkem enda inimesi. Soovid kuuluda, naerda, rääkida päris teemadel, avaneda, muuta suhete kvaliteeti. Sul on võib olla olnud naistevaheliste suhetega keeruline, aga oled valmis seda kohta endas parandama.

...tunned, et oled nii palju teinud ja saavutanud, aga sama aegselt tunned, et see kõik ei ole ikkagi piisav. Kõigud justkui kahe vahel, aga sismas igatsed elus peatumist ja tähistamist, enda üle uhke olemist, aga ei oska ise energiat üles tõsta.

...tunned väga uudishimu naisteringidesse ja retriitidele, aga kardad alustada.

Pärast meie retriiti...

... koged, et oled maandunud rohkem kehasse ja vaikusesse. Sinu närvisüsteem on rahunenud, süda on rohkem avatud, tunned ülevoolavat armastust ja tänutunnet.

...oled ühenduses enda sisemise tõega, sihtide ja eesmärkidega. Tead, kes sa oled, ning kuhu oled teel. Sa tead, mida soovid elus rohkem kogeda, saad ühendust sellega, mida igatsed ja vajad.

...tunned, et oled märgatud, kuuldud ja nähtud. Oled mõistetud, ilma, et peaksid selle jaoks midagi tegema. Tõmbad enda ellu uusi inimesi, tervislikumaid suhteid või koged elumuutuseid, mis viivad sind uuele levelile.

...oled ehk leidnud endale uue sõbranna, hingeõe. Retriidil ühendused jäävad alati kestma ka siis, kui uuesti ei kohtu. Te jagasite midagi nii erilist, mida on raske sõnadesse panna, aga tagasi mõeldes, tunne kannab.

...oskad paremini vahet teha, mis on sinu tunne, mis kellegi teise. Elad rohkem enda kehas ja unistustes, enda elus ja ülemõtlemine on vaigistunud.

...saad mõistmise, et kõik, mida kartsid, oli vaid illusioon sinu peas. Et kõik on võimalik, kui lubad olla enda lubamises. Kui lubad olla endal ehe. 

...oled tähistanud iseennast, sul on endaga parem suhe, enesearmastus ja mõistmine enda suunal on kasvanud- sa tead, et oled maagiline naine.

Retriidil on sinu jaoks tekitatud turvaline ruum, kus mitte keegi ei sunni sind mitte millekski. Seal ei ole survet jagada, osaleda praktikates, rääkida, olla mingit moodi. Retriidil võid teha täpselt seda, mida ise soovid, tempos kuidas ise soovid. Sinu ümber on loodus ja armsad inimesed, koged kergust, siirust, kilkamist, naiselikku voolamist, tähistamist. Ruum, kus kohtud läbi teiste tegelikult iseendaga.

Kui sinu keha reageerib sellele tekstile ja tunned, et ma väga tahaks! Siis parim kingitus on enda kutset kuulata. Meie retriitidele satub väga palju ''esimesi,'' mitte midagi ei ole tegelikult karta.

 

Tere tulemas armas, Oled jõudnud koju.

Ruumihoidjad

Anete & Stella

Investeering
iseendasse

TGJ02209.jpg

Retriit toimub nädala sees, 09.07-12.07 ehk 4 päeva ja 3 ööd

Maksumus on 499€ / osaleja, millest koha broneerimiseks on 200€ ettemaks.

Kui tuled sõbranna, õe, töökaaslase, ema, tädiga koos...on maksumuseks 450€ / osaleja.

*PS! Kui vajad maksegraafikut või pandlikumat lahendust (juuni-juuli-august) anna meile julgelt teada ja saame leida sulle sobiva lahenduse. 

Tasu sisaldab:

• 3 ööd majutust (kahesed toad) 

• Kõiki toidukordasid Hõbekala toitlustuse poolt

• Kõiki praktikaid

• Kingitust saabumisel 

• Elumuutvat kogemust, kust lahkudes oled kehas, sõnatu ja tänulik.

​Me näeme sind, me ootame sind.

Vabu kohti on veel kuuele naisele🤍

Asukohaks on meil Hõbekala külalistemaja- https://www.hobekala.ee/galerii.

 

Seda asukohta nähes…me teadsime. See koht toetab meie loomisi nii väga. Seal on naiselikku glamuuri, loodust, valgust, helgust ja hoitust.

Retriidi hinnale lisandub transpordikulu,  mis on 14.30€ auto eest+pilet 4.85€. Tallinnast bussiga tulles umbes 10€ ots. Transporti, autokohti saame jagada grupichatis :)

 

Kui on lisaküsimusi, siis ole armas ja kirjuta meile koostoo.anete@gmail.com või Instagramis @naisloojad

Ootuses

Anete & Stella

Naisloojad

Anete & Stella

Teame, mis tunne on ära tunda turvalist naist. Teame, et saab olla tugev side, südame avanemine, usaldus ka naiste vahel, vaatamata eelmistele kogemustele. 

Oleme näinud seda juhtumas meie retriitidel ja naisteringides, kuidas naised saavad lõdvestuda iseenndasse ja kogeda turvalist vastu võtmist.

Oleme suured loojad, unistajad ning ühel imelisel detsembri jõuluõhtul sündis meil kutse, et soovime pakkuda naistele ruume, kus ootab naisi täiesti teine maailm, kus saame olla kõik meie ise, oma eheduses. Teadsime, et see on miski, mis läbi meie peab sündima.

 

Naisteringides ja retriitidel teeme arendavaid, ägedaid praktikaid, mänge, meditatsioonirännakuid, kehatööd: naudime, naerame, itsitame, jagame ja puhkame. Maandume ja maandame, ühendume iseenda, looduse ja teiste armsate hingedega. Oleme kogenud ise ja näeme, kui vajalikud sellised koosolemised on.

Naistele ruumi loomine ja hoidmine on meie missioon, meie südameasi. 🤎

Meie ringi oled alati oodatud!

Ühine meiega

Mitte miski siin elus ei muutu, kui me ise midagi teistmoodi ei tee.

Kui sa tunned, et Hiiumaa retriidi puhkus sel suvel oleks midagi, mida su süda igatseb, siis see ongi ainuke loogika, mida vaja on. Sisemine kutse. Ma vajan, ma tahan, ma luban endale. 

 

Kui soovid ennast kirja panna, jäta enda andmed või helista +372 53232179. 

 

PS! Kui sa tunned, et vajad veel selgusele jõudmise osas toetust, siis pakume ka lühikest tasuta clarity call'i online teel. Kõne käigus saad läbi tunnetada, kas oled valmis meiega liituma! Kirjuta see siia sõnumites. 

Aitäh, võtame sinuga ühendust!

Galerii

Kevade retriit, pildistas Anastasia Kralle

bottom of page