top of page

RETRIIDID 
Stella Terna x Anete Juurik

Suvine retriit, Hõbekala puhkekeskuses, Hiiumaal

9.07-12.07

Siit leiad kogu info tulevaste retriitide või naiste nädalavahetuste kohta.

Oled südamest oodatud!

Suvine retriit tuleb teistest tiba erinev, ehk me veedame koos 4 maagilist päeva, Eesti armsamal saarel-Hiiumaa vaikuses. Keset loodust ja avarust, keset naisi ja naudingut. Taotleme päikest ja imelist ilma.

Selle retriidi puhul on teemas maandamine ja ühendumine loodusega, esivanematega, iseendaga. Ehk siis paljajalu murul jalutamine, mere ääres peatumine, sügavalt hingamine, tants, naiseks olemise tähistamine, enesearmastus, peatumine, kergus ja kohalolu.

Asukohaks on Hõbekala külalistemaja- https://www.hobekala.ee/galerii. Seda asukohta nähes…me teadsime. See koht toetab meie loomisi nii väga. Seal on valgus, helgus ja hoitus.

Retriit toimub nädala sees, 09.07-12.07 ehk 4 päeva ja 3 ööd.

Ruumi on 18le avatud südamega naisele, vabu kohti veel 9.

Investeering iseendasse on suve retriidil 499€.

Koha kinnitab sulle ettemaks 200€ ning ülejäänud summa siis juba 09.07.

Tasu sisaldab:

• 3 ööd majutust paaris toas 

• Kõiki toidukordasid Hõbekala toitlustuse poolt

• Kõiki praktikaid ja selleks vajaminevaid vahendeid meie poolt

Kui sind kutsub või on lisaküsimusi, siis ole armas ja kirjuta meile koostoo.anete@gmail.com või Instagramis @anetejuurik, @neiustella

Ootuses

Anete & Stella

Oleme suured loojad, unistajad ning ühel imelisel detsembri jõuluõhtul sündis meil kutse, et soovime pakkuda naistele ruume, kus ootab naisi täiesti teine maailm, kus saame olla kõik meie ise, oma eheduses. Naisteringides ja retriitidel teeme arendavaid, ägedaid praktikaid, mänge, meditatsioonirännakuid, kehatööd: naudime, naerame, jagame ja puhkame. Maandume ja maandame, ühendume iseenda, looduse ja teiste armsate hingedega. Oleme kogenud ise ja näeme, kui vajalikud sellised koosolemised on. Naistele ruumi loomine ja hoidmine on meie südameasi. 🤎

Emotsioonid ja kogemised

bottom of page