top of page

Killuke minust

IMG_1836.jpeg

Olen naine, kelle jaoks üks suurimaid väärtuseid on vabadus. Olen võtnud enda eesmärgiks elada elu, mis on vaba mustritest ja piirangutest, mis takistavad elamast enda täielikku potentsiaali. Tunnen suurt kirge enesearengu, mindseti ja enesearmastuse suunal ja põnev on teadmine, et enda tundma õppimine on elukestev protsess!

Enesearmastus ja areng sai minu jaoks alguse aastal 2020, kui avastasin ennast kohast, kus olin kaassõltuv, endaga aja veetmine tekitas ärevust, sättisin ennast eelkõige teiste jaoks, mind huvitas rohkem see, mida teised minu valikutest arvasid ja proovisin olla alati piisav. Sealt kasvas välja minu jaoks ka suurim valukoht: ma ei ole piisav.

Üksi elama hakates sain aru, et olukord peab muutuma. Ma ei soovi enam selliselt jätkata. Hüppasin pea ees enesearengu maailma, lapsepõlve kogemustesse. Ehk aastal 2022 algas suurelt nö eneseotsing, mil leidsin, et meditsiini asemel soovin olla enesearmastuse mentor, ürituste korraldaja ja enda sõnumi levitaja. Täna julgen ma võtta riske, elada selliselt, kuidas on just mulle parim ja kus peegli ees endaga armastavalt rääkimine on igapäeva osa. 

Positiivselt elamine ja võimaluste märkamine on midagi, mida teadlikult praktiseerin igapäevaselt, sest olen veendunud, et kõik saab alguse sellest, mis toimub meie kahe kõrva vahel. Kui me usume endasse ja oleme andestavad, ei ole siin maailmas miskit, mis saaks meid kuidagimoodi takistada. 

 

Ma näen edu, kui tasakaalu saavutamist kõikide eluvaldkondade vahel: töö, suhted, pere, aeg minule, vaimne ja füüsiline tervis. Minu jaoks tähendab edu pidevat enesearengut, igapäevast rahulolu ja eesmärkide saavutamist.

 

Kui sa tunned, et sind kõnetab see, millesse mina usun, aga vajad veel tuge, abi ja juhendamist, siis loe lähemalt minu mentorlusest. Samuti ootan sind koosloomena  sündinud reiitidele, üritustele või appi sulle, sinu enda ürituse korraldamisel!

Kohtumiseni!

Haridus:

Rakenduskõrgharidus-Tallinna Tervishoiu Kõrgkool,  ÕDE.

Mastery of Self Love Certification by Janett Bray Attwood, 1:1 koolitus.

Eesti Reiki Kool, Usui Reiki 1 & 2 aste, juhendaja Reiki Meister Age Pihlak.

 

Lisaks toetavad mind läbitud enesearengu retriidid, käimasolev 9 kuuline psühhodraama grupp, kus pidev kasv, areng ja teooria käivad käsikäes. Lisaks reikipraktikumid ja muidugi suur hulk loetud vaimsete tervise teemadel raamatuid, podcaste, enesearengu koolitusi, töötube.

bottom of page