top of page
Abstract Surface

VÄLJAKUTSE

''SELGUSE LOOMINE''

Selgus algab sinust- leia enda tõde

Selgus ehk kuhu sa liigud ja miks sa liigud on ülimalt oluline. See on miski mis aitab sul päriselt samme teha ja järjepidevana püsida. 

Olgu see siis tööalaselt, suhetes, tervises, mõtteviisis, elustiilis. Enne kui hakkad tühja rapsima ja emotsiooni pealt tegutsema on oluline on teada, kuhu ja miks sa oled teel.

Olen ise selle vea teinud ja näen teisigi tegutsemas sihitult. Tehakse natuke siit ja natukene sealt, midagi saab justkui tehtud ka, aga samas nagu ei saa ka...​​​

Tegu on mini väljakutsega, mille toel saad iseennast paremini tundma õppida, liikuda lähemale selleni, mis sind päriselt ka sütitab ja teha esimesed vajalikud sammud.

1.päev- enese tundmaõppimine. 
2.päev- väärtused ja standardid.
3.päev- unistuste ja soovide kaardistamine.
4.päev- piiravad uskumused.
5.päev- esimesed sammud.
6.päev- reflekteerimine
7.päev- Q & A hommik zoomis, kell 11:00

IMG_1836.jpeg

TEEMAD

Kuidas väljakutse välja näeb?

Esiteks - väljakutse toimub meili teel!

Esmaspäevast laupäevani saabub sulle kell 6 hommikul minu poolt kiri koos teemakohase video ja töölehega, kus on küsimused millele vastata. 

Pühapäeval, 11.08 teeme koos väljakutse lõpetamiseks ühe hommikuse videokõne kell 11:00, kus vastan kõigile tekkinud küsimustele, saate jagada taipamisi ja mõtteid.

Väljakutset läbid küll iseseisvalt, aga olen sinu jaoks alati olemas. Saad mulle alati meilile vastata või kirjutada Instagramis.

 

 

 

Väljakutsele kulub päevas 15min-1h. Leia see aeg endale ja läbi iga päeva kindel teema, et hoida end järjel. Keskendu kõigepealt videole ja seejärel vasta küsimustele. 

Kõige tähtsam on väljakutse jooksul olla aus ja ehe just iseenda vastu. Ise endale valetada ei ole mõtet, nii ei saa sa reaalselt infot kätte ja väljakutse jookseb justkui mööda külgi maha.

Ole kohal, mõtle enne igat küsimust ja võta aega, et vastata.

Sul ei ole vaja mõelda kellegi teise elu, valikute, hoiakute ega arvamuse peale. See väljakutse on sinu jaoks, et sinule maanduks selgus, kuhu oled elus liikumas ja miks. 

Kui palju aega ja pühendumist väljakutse minult nõuab?

Kui oled valmis, kohtume sinuga 05.08

bottom of page