top of page
White Background

NAISTERINGID, RETRIIDID, TEADLIKKUSE TÖÖTOAD- PÕNEVAD TEEMAD, SAMM LÄHEMALE UNISTUSTE ELULE

Töötoad ja ringid on loodud just sulle, kes sa soovid luua sügavamat ühendust enda sisemise maailma ja ümbritseva reaalsusega.

Ootan sind, armas hing, kes sa soovid vahel kiirest argielust teha pausi, et aeg saaks justkui peatuda ja sina saaksid olla nähtud, kuuldud, mõistetud. Saaksid puhata, kuulata ja märgata. Luua ühendusi, olla vaatleja.

Olgu selleks siis mõni teadlikkuse töötuba kindlal teemal, mõnus naistering või pikem nädalavahetus kaugemal kodust, sinu jaoks on alati ruumi! Oled oodatud kuulama, soovi korral küsima, jagama. Minul ei ole sulle mitte ühtegi ootust, saad tulla alati täpselt nii, nagu tol hetkel oled, oled alati piisav!

Aitäh, kui oled minu ringi juba jõudnud, aitäh, kui oled jõudmas!

TULEVASED ÜRITUSED 

NAISTERING ''Ma vajan''

11.05, 12:00-15:00 (16:00)

Tallinna kesklinnas​

 

 

Armas naine, kutsun sind naisteringi!

Tuleme kokku, peatume ja ühendume iseendaga. Loome sideme enda sisemaailmaga, kuulame, unistame  ja oleme lihtsalt koos. Selleks naisteringi juhtivaks teemaks on ''ma vajan.'' Ilma rohkem ütlemata, on see fraas juba avanud portaali, et ringi jõuaksid õiged naised. Kui sind kõnetab, on kutse sulle.

 

Me ei pea üksteist teadma, et tunda ennast turvaliselt, oleme nii kaua võõrad, kuni lausume enda esimese ''tere.''​

 

Naisteringide puhul on üsna keeruline ette ennustada ja paika panna täpselt teemasid, millest räägime. Olen seda proovinud, aga ikka viivad sõnad ja laused, küsimused ja vastused meid selleni, mis on just sel päeval aktiivne ja oluline. ''Ma vajan'' fraas on tulnud meid juhtima ja edasi usaldan täielikult naiste energiaid, kes sel päeval kokku tulevad, et siis koos luua see imeline mull.​​

 

Naisteringi tuleb toetama ka toorkakao, mis on imeline kohale tooja, südame avaja. Peale mõnusat vestlemist ja mõnda toetavat praktikat, kui oleme maandunud enda naiselikkusesse ja ühendunud loojaga, teeme endale koju kaasa ka erilised 100% looduslikud huulepalsamid. Kohalolus, jututeemade jätkuks, sulle kingituseks.

Hot Chocolate

Miks just toorkakao?

Kasutan Dalileo kakaod, mis on puhas, Guatemala farmist, loodusega harmoonias, läbi maiade käte meieni jõudnud. Toorkakao avab südame, aitab energiat tõsta, maandada. Kakao hoiab ka südame tervist, tõstab meeleolu, parandab mälu, toetab vereringet, sisaldab palju kehale armsaid mineraale ja antioksüdante.

 

See on nagu reis tervise ja iseenda toetamisse. Loome ka koos kakaole taotluse, mis aitab tuua meie endi seest üles vastused. Ehk kohtud enda loojaga? Hinge eesmärkidega? Eriliste taipamistega? Mõne uue ideega? Kakao puhul ei tea kunagi, milleni võid enda sees jõuda.

 ​Naisteringi meeldetuletused:

  • Sul on alati vabadus jagada iseendast täpselt nii palju, kui sa sellel hetkel soovid. Võid olla ainult kuulaja rollis, mitte keegi ei sunni sind rääkima, endast jagama :)

  • Naistering võib tuua kaasa endaga spirituaalseid praktikaid, nagu meditatsioon või mõni rituaal. Siiski ei ole tegu sinu ega sinu uskumuste ümber suunamise või muutmisega. Ei nõiu, ega tee ka tantrat.

  • Sa ei pea mitte midagi kaasa tegema, mida sa ei taha teha. See ongi naisteringide mõte-et sina saaksid olla lihtsalt sina, minul ei ole sulle ühtegi ootust ega lootust.

  • Oodatud on kõik naised. Introverdid, ekstraverdid, olenemata vanusest, kogemusest. Nii üksi, kui sõbrannaga, emaga, tädiga, sugulasega jne.

  • Naisteringis austan täielikult sinu piire.

  • Naisteringides: jagame, kuulame, teeme maandavaid ja lõõgastavaid keha- ja meelepraktikaid. Ühendumine iseenda ja teiste naistega, et õppida tundma iseennast ja enda sees toimuvat. 

On okei kogeda hirmu naisteringide ees aga julgustan sind astuma selle sammu iseenda suunal, kui tunned selleks kutset. 

Sa väärid ruumi, et endaga ühendust luua, tuge ja inspiratsiooni leida. Väärid olla turvalises keskkonnas, kuuldud, nähtud, hoitud. Seda kõike selleks, et saaksid kasvada, puhata, peatuda, aeglustuda, kogeda ja miks mitte leida ka rohkem enda inimesi!

Kui avatud südamed on ühes ruumis koos, saavad sündida ühendused, mis liidavad.

Kohti on kümnele naisele

Energiapanuseks 28€, koha kinnitab ettemaks, mis on tagastatav kuni 08.05.

 

Peale 08.05 on sul võimalik hoida enda ettemaks mõne järgmise naisteringi jaoks :)

Registreerimiseks ootan sinu kirja @anetejuurik instagramis või registreeri all läbi ankeedi.

Eelmise kakaoringi tagasiside:

''Justkui õitsele loonud oma naiselikkuses peale meie kakaoringi. See armastuse taotlus on, et väga kaunilt välja tulnud, Kehaga imeline kontakt, kõikide tunnete läbi tundmine, mitte maha surumine, siiralt oma väärtuse tundmine ning selle eest seismine.'' T.

''Eilne õhtu oli tõesti imeline. Ja eilne esimene kakao kogemus-oii see oli nii õige, et tulin.'' K.

''Olen ülitänulik eilse õhtu eest, hindamatu on jagada, olla usaldatud ja hoitud, mitte tunda end üksi kogemustes ja tunnetes.'' C.

REGISTREERIMINE NAISTERINGI

Aitäh armas! Lisainfo tuleb sulle meilile.

MÖÖDUNUD ÜRITUSED 

16.03.2024

Anete Juurik & Merilin Ruus

Vestlusbrunch, kus teemadeks unistused ja kõik, mis takistab meil nendeni jõudmist. Meie käitumismustrid, sisemine kriitik, emotsioonid, uskumused. Avatud vestlus, maitsvad puuviljad, intuitsiooniga ühendumise harjutused, inspireerivad teemad ja imelised naised!

IMG_7748_edited.jpg

06.03.2024

Anete Juurik

Naistepäeva tähistamise kakaoring!

Saime kokku kolmapäeva õhtul, vanalinna armsas pesas, et siis väikses naisteringis rääkida kõigest, mis on aktiivne. Rääkisime naiseks olemisest, kuidas eesmärkidele lähenda, kuidas lubada puhkust, rahast. Ühendusime toorkakaod juues veel rohkem iseendaga.

29.02.2024

Paari- ja pereterapeut Küllike Lillestik & konstellöör Heldo Korbe

Kuna suhete töötuba oli nii populaarne, seega järgnes ka vol 2. Teemaks oli vanemate ja peresüsteemi mõjud partneri valikule ja paarisuhtele. Seekord toodi sisse aga konstellatsioonimeetod, mis tõi väga hästi nähtavale erinevad perekondade alateadlikud süsteemid. Põnevust, küsimusi ja arutelusi oli palju!
IMG_7412_edited.jpg

29.01.2024

Paari- ja pereterapeut Küllike Lillestik & konstellöör Heldo Korbe

''Teekond soovitud armastuseni'' ehk kokku tulid nii vallalised, kui ka paarid ja rääkisime suhetest. Esimest korda oli ruum avatud ka meestele! Täpsemalt vaatasime, miks me valime enda teele just sellised kaaslased ja kuidas lapsepõlves kogetu mõjutab ka täna meie suhteid. Lisaks toodi ruumi ka teadlikkust, kuidas omavahel elutervelt argumenteerida.

12.01-14.01.24

Anete Juurik & Stella Terna

Naiste nädalavahetus, kus said pinnale tulla vajalikud teemad. Aeg justkui peatus ja olemine oli täidetud erinevate praktikatega: meditatsioonid, intuitsioonitunnetus, visuaalsed harjutused, mängud, hommikuvenitused, taotlused, eesmärkide seadmine, taliujumine, saunarituaal, ühised söömised, avatud juturingid jne. Aeg täis sügavate ühenduste loomist nii enda kui ka naistega. 

17.12.2023

Anete Juurik

Vaatasime tagasi möödunud aastale, meditatsiooni rännakul kohtusime enda sees oleva naisega ja vaatasime, kuidas soovime tunda ennast aastal 2024. Mis soovime möödunud aastast kaasa võtta, mis maha jätta. Hiljem sai kogu visioon ka maalile peegeldatud.

01.12.2023

Anete Juurik

Koos sai veedetud kvaliteetaeg turvalises naisteringis, kus jututeemasid ja jagamist oli tõesti seinast-seina, nii naiselikkuse, suhete kui ka väljakutsete pildis. Ja nagu jõuluajale kohane, sai hiljem naeruseltsis valmistatud ka esimesed piparkoogid. 

22.10.2023

Sissi Nylia Benita & Kristina Paškevicius

Külla tulid kaks armsat naist, ning päev algas Sissi jagamisega eneseaktsepteerimisest, kohalolus elamisest, erinevatest väljakutsetest, enda tugevuste märkamisest ja enda hoidmisest. Seejärel jätkas Kristina teemadel nagu naise keha, enesearmastus, enda keha ja terviku mõistmine, aga ka endale andestamisest, suhetest, intiimsusest, hormoonidest ja sellest imelisest naisest meie sees. 

01.10.2023

Kogemusnõustaja Silver Kleimann-Leiamann & Anete Juurik

Töötoa teemadeks olid ärevus ja emotsioonid. Anete alustas päeva emotsioonide ja vajaduste mõistmisega, kuidas nendega toime tulla ja näha, mis peitub nende taga. Lisaks sai räägitud ka endale andestamises. Silver jagas enda teekonda ärevuse-ja detpressiooniteemadel, julgusest olla muutumises, järjepidevusest, ja kuidas siis ka kõige sügavamast august ikka võitjana välja tulla. 

10.09.2023

Anete Juurik & Merilin Ruus

Unistused, eesmärgid ja kuidas manifesteerimine seda kõike toetada saab. Anete alustas eesmärkides, ehk kuidas elutervelt läheneda, samme paika seada ja sealjuures ka piiravate uskumuste märkamise ja nendega tegelemiseks. Lisaks jagas fixed & growth mindseti vahet ja samme unsitusteni. Merilin jagas teadlikkust manifesteerimise teemadel, mis see on ja kuidas alustada. Veel ka üldiselt teadlikult loomisest, seksuaalenergia kasutamisest, enda raja leidmisest ja kuidas siis julgelt seda ka käia. 

19.08.2023

Anete Juurik

Esimene teadlikkuse töötuba, teemal enesearmastus. Mis see siis õigupoolest on, milleks on see vajalik, viisime läbi ka testi, et saada aru, kus maal me enda rajal oleme. Infot oli ka teemal kriitikus meie sees, mis on südamehääl, afirmatsioonid ja enda mõistmisest. 

bottom of page