top of page
IMG_7874.JPG
Wedding Decorations

Muuda enda koosviibimine eriliseks!

Ürituste korraldamine on midagi, mida teen suurima kirega. Olgu selleks siis intiimne naistering või mõni suurem koosviibimine.

Armastan läbi viia hoitud ringe, kus sina või sinu lähedane valatakse üle armastusega, et uuele eluperioodile või aastale vastu minna nii suure tänutunde ja uue eluenergiaga. Koosolemist saab muuta eriliseks nii mitmel erimoel, seega soovitud pikkuse, eesmärgi ja kava saame edasisel suhtlemisel kokku leppida. 

Loon õhkkonna, kus närvisüsteem saab rahuneda ja kõik saavad tunda ennast mugavalt ja avatuna. 

Aga lisaks ringideloomisele ja enda erinevate naiste nädalavahetuste/retriitide loomise käigus olen tundnud tugevat kutset aidata muuta ka teiste üritusi erilisteks. 

Kuulen palju lauset ''korraldaksin küll, aga ma ei jõua.'' Ja see on täpselt selline koht, kus saan sulle appi tulla mina! Mis iganes on see, millega sina täna abi vajad.

 

  • Kas siis täielikult ideest teostuseni ehk leian sulle ruumi, dekoratsioonid, toitlustus ja tegevused ning kohapeal ka minu abi, et kõikidel oleks koos tore ja hea.

 

  • Või tunned sa, et soovid abi just koduaia dekoreerimisel ja ringi läbiviimisel

Võimalusi on mitmeid ja kooskõlas leiame just sulle parima variandi, et sinu üritus saaks täpselt sellise efekti, millest unistad.

Anna mulle märku enda ideest ja loome maagiat! :)

*Samuti ootan kutset sinu ettevõtte üritustele, kui soovid kollektiivi tuua rohkem teadlikkust läbi mõne teema, olgu selleks siis suhe iseendaga, emotsioonidest, harjumuste muutmisest, inimestevahelistest suhetest, mindseti muutmisest.

Anna mulle enda ideest märku ja ma võtan sinuga ühendust!

Tulen sinu juurde üle kogu Eesti!

Tel: 53785262

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page