top of page

Lihtsaim poodlemine või emotsiooniostud?

Kolimine, kolimine, kolimine. Muidu okei aga lahtipakkimine tekitab minus vägagi sellist vastuolu ja veidi ärevust. Liiga palju asju ja kuhu need kõik panna?? Olin valmis kohe lisakapi järgi minema, et saaksime asjad ära mahutatud. Lugesin just kokku, et kolme aasta jooksul olen kolinud oma elu 7 korda... Ma ei imesta absoluutselt, et selline negatiivsem emotsioon sellega kaasneb.

Liiga palju asju, mõtled, et miks. Miks mul on vaja nii palju asju? Samas siis vaatad, et ei ole midagi nagu ära visata ka. Üritan vaadata väga sellise kriitilisema pilguga, et mida ma enam ei vaja, sest iga kolimisega võiks ju asju vähemaks jääda...Näiteks riideesemed, mida ma ei ole viimased 3 kuud selga pannud, väsinud jalanõud, stiil, mida sooviksin pigem vältida ja asjad, mis uude koju tegelikult ei sobi. See suhtumine, et ''äkki mul läheb vaja'' üldiselt ei pea ju paika.


Hakkasime vaikselt asju tassima ja kolmas tuba oli pühapäeval kastidest pungil. Aga paar tundi hiljem, nägi olukord juba parem välja. Riided saime ära pandud kappi ja kummutisse aga köögi ja vannitoa asjad peavad veel natukene ootama. Täna plaanime lahti võtta voodi ja ka selle korterisse ära viia.

Minu suurim soov on enda sünnipäeval (juba reedel) oma kodus ärgata. Neli päeva võib vahel tunduda liiga pikk aeg, kuid hetkel on see meie jaoks liiga lühike. Tunde tahaks kuskilt nagu juurde saada.


Laupäeval oli väga edukas shopping day!

Minu ellusuhtumine sai siin taaskord kinnitust. Lase lahti ja sinu soovitu leiab sinuni ise tee! Ehk magamistoa lamp, mida ma lihtsalt otsisin ja otsisin, tunde e-poodides, tavapoodides. Ei leia. Andsin alla. Nüüd laupäeval kõndisime IKEAS ja ta lihtsalt vaatas meile otsa. Teadsime kohe, et just see ongi. Me ilmselgelt mitu korda tast seal mööda käinud, ju ootas siis oma hetke. Mulle nii meeldib, suts siuke boho vaibiga. Miskipärast ei ole ma sellest pilti teinud :D Nüüd on igas toas valgus olemas ja see pakub suurt rõõmu.


Ise ka imestasime, kui palju meil autosse asju mahtus. Nüüd teame, et kui on vaja asju tassida, siis 3m liiste ja mööblit pole mingi probleem.


Saime ka kummutid, peegli, ägedad seinapaneelid ja nipetnäpet veel. Kõikidel asjadele kõndisime poes põhimõtteliselt otsa. Sobis-sobis-sobis, võtame-võtame-võtame. Lihtne. Või oleme me lihtsalt väga väga emotsionaalsed ostlejad.

Diivan ja söögitoolide visioon hakkab vist ka selgemaks saama. Taaskord, olime täiesti kindlad, et helehall diivan ja toolid. Nüüd ringi käies ja inspiratsioon kogudes oleme vist ümber mõelnud.Lisaks koristasime suuretoa täielikult tühjaks, et saaksime põranda ära lakkida. See oli silmale lihtsalt nii ilus vaadata. Tühi, puhas ruum, vau, pole juba 5 kuud sellist vaatepilti näinud.


Emme tõi meil tulbid ja tõid ka juba soolaleivakingi :') Rösteri. Jõuludeks saime veekeedukannu ja nüüd sama brändi rösteri, nii kaunis komplekt. Ühel hetkel teen ka sellest pilti! Nii tore kevad on õues ja tegelikult meile rõdule paistab päike nii ilusti, unistan juba, et seal ka kiigeke oleks. Päike oli seal eile juba megasossukas. Tore!


Netu!


0 comments

Recent Posts

See All

コメント


A J (1).png
bottom of page