top of page

Esimene cappuccino ja uksed

Updated: Mar 15, 2023

05.03 jõin ma oma esimese tassi cappuccinot. Nii uhke sõna, et pidin kohe googeldama, kuidas seda kirjutada. Ma olen muidu siiamaani paar aastat aeg-ajalt jääkohvi joonud aga kordagi sooja kohvi mitte. Arvasin, et see maitseb veits teistmoodi 😁(#blondmoment?) Et ei ole nii hea, tundus kuidagi ebameeldiv. Nüüd arvan aga, et äkki jään sõltuvusse, sest oli justkui liiga hea. Ma ei saagi enam öelda ''ei aitäh, ma ei joo kohvi'' kui mulle seda pakutakse... Aga eks oli ka aeg kohvil minuni jõuda. Igapäevaseks joojaks vast veel ei saa, sest kohvimasin meie listis hetkel ei ole. Aga suveks tegelt võiks ju.. 😉


Räägime korterist ka. Oli edukas nädalavahetus. Mina küll värvisin ainult lage ja seinu.

Aga saime ostetud magamistoa seinavärvi.

Kui ülejäänud korteris on kõik seinad valged, siis magamistoas soovisime ühe seina teha teistmoodi, et tuua natuke särtsu ja sädet. Algusest peale teadsime, et tuleb tumesinine aga paar päeva enne värvi ostmist otsustasime ümber.

Instagrami tulemused


Tumesinine on justkui selline fancy, kardame, et väsitab ära. Aga kuna üldine vibe on hästi hubane, avar, helge, skandinaavialik, siis otsustasime ka magamistoa värvi suhtes sama suuna võtta.

Värv veel seina ei saanud, jätan selle väikseks üllatuseks, et mis siis valitud sai.


Mehed panid nädalavahetusel uksi ette.

Peamine, mis me oleme õppinud koduehituse käigus on see, et kogu raha ja aeg, mis sa ARVAD, et võiks minna- korruta see kindlasti kahe või kolmega.

Kümme korda mõõda, ühe korra lõika. Kolm ust ja kaks pikka päeva. Ma ei oodanud seda. Samas laminaadi panek läks siuhti, kuigi arvasin, et võtab päevi. Põnev maailm.
Esimene uks olemas, siis hakkasime vaatama, et põrandaga liiga eri värvi, hakkab nii silmale. Kumba muudame? Kas võtame põranda üles või ukse ära? Hetkel siiski mitte kumbagi. Võib olla on asi meis ja natuke Kevini perfektsuses. Mina olen ikka selline going with the flow ja it is what it is aga Kevin armastab, kui kõik on paigas, sobiv, perfektne, on olulised detailid jne. Aga vot seeläbi õpib tema minu pealt usaldama ja elu vabamalt võtma ja mina saan õppida temalt rohkem kahe jalaga maa peale tulemist/olemist...😀Vannitoas näeb eriti ilus välja, nagu päris.

Siin ei ole väga õige see uksetoon jäänud, ta ei ole tegelikult nii kollane. Aga saate ehk aru küll erinevusest, millest ma rääkisin.


Nii ilus 😌See nädal proovime saada põranda igas toas maha, liistud nii ustele kui ka põrandale. Vaikselt hakkame vaatama mööblit. Enamus valgusteid oleme endale juba soetanud ja esimese laelambi saime kolmandasse tuppa juba sätitud ka! Juhhei. Märtsi lõpuks manifesteerime ennast kindlasti korterisse.Netu!


0 comments

Recent Posts

See All

Comments


A J (1).png
bottom of page