top of page

E-poes pettumine ja magamistoa seinavärv

Updated: Mar 22, 2023


Ärkan see nädal mõttega, et ‘’mitu päeva veel puhkuseni on’’. Selline vässukas. Kohvi joongi nüüd tööl pea iga päev. Õnneks, enne piiiiika puhkust tuleb nädalake sõbranjedega. Oleme alati unistanud kõik koos reisile minna. Palmid, aperol, bassein, rand, hea söök..mmm…Aga esimeseks ühisreisiks osutus hoopis Rootsi.😁 Aga see-eest koos Beyonce'ga. Ja ikkagi kevadel. Ma üldiselt talviti alati kruiisimas käinud, seega kevadine, kirsiõites Rootsi kõlab sama hästi, kui Kreeka. Eks?


Kui reisimisest rääkida, siis endalegi üllatuseks tundub, et siia aastasse mahub neid reise vist lausa viis tükki, neli neist juba kindlad. Eesmärk oli kolm. Kõik tulid kuidagi ise minuni, ei planeerinud neist ühtegi. Väga huvitav. Aga eks see käibki nii, et kui lased oma soovid lahti ja lihtsalt usaldad, et kõik sinuni jõuab, siis jõuabki. Aga reisimisest ja sellest, kuidas soove soovida, jõuame veel rääkida. Palju. Teeme enne kodu valmis. 🤍

Magamistoa seinavärv ja shopping


Magamistoa sein on värvitud ja tere tulemast meie väga malbesse, rahulikku, kaunisse magamistuppa. Mõtlesime natukene heledamat rohelist tegelt aga ju pidi siis selline tulema, nagu ta meil nüüd on. Ise panin selle rohelise värviga kohe esimese tõmbega paar korda vastu valget lage ka :’) Kärsitu ja natukene lohakas. Kardinad tulevad beežid ja siis veel juurde valget ja musta. Nagu meie üldine vibe kodus on. Must, valge, hall. Värve kavatseme tuua detailidega nagu diivanipadjad jne.


Seinas jäi tumedam, kui algul tundus.

Alustasin ka üliägeda DIY projektiga-nimelt tahan meile ise teha öökapid. Tiktokis tundus megalihtne, reaalsus veits teine…Vara veel öelda, kas siit midagi välja ka tuleb.


Käisime IKEAS ja ma oleksin tahtnud kordades rohkem asju sealt osta, sest sisustamine on nii põnev. Loving it. Vaata, mis me ostsime siit. Aga tuletasin endale meelde, et teisi poode on ka. Näiteks ma tean, et Aatriumis on üks vaasike mind ootamas, mis nende kontolt silma jäi.


Kusjuures tellisin novembris Kodukoi lehelt mõned sisustuselemendid. Seoses black friday'ga. Tellimust ei ole ja raha ka mitte. Nüüdseks pood kadunud ja omanik keegi Anett samamoodi. Väga ebareaalne, tundus nii usaldusväärne ja äge pood… Kurb. Ilusad asjad olid. Kas kellelgi juhtus juhuslikult samamoodi? Kas peaksin pöörduma tarbijakaitsesse?Mida toob see nädal?


Laminaat on nüüd igas toas maas ja valime endale just riidekappi, et saaks hakata vaikselt asjadega sisse kolima. Tellisime ära ka külmkapi, nii huvitav, leidsime täpselt meie köögiga põhimõtteliselt samat värvi, ei peagi basic valget ostma. Sulandub ilusti ühte. Muidu ootame ka veel magamistoa valgusteid, vannitoa mööblit ja sätime pistikuid.


Lisaks saime oma tellitud laua Aatriumist, panime kokku ja väga kena on. Ilusti läheb kokku meie köögi tasapinnaga. Lausa 160cm pikk, mahub kuuekesi istuma aga pikeneb ka 180ni, mis on ideaalne, kui meie kõige kallimad kõik korraga külla kavatsevad tulla, näiteks juba peagi saabuval sünnipäeval. Luban suure suuga kõigile, et saavad tulla- kui istume põrandal siis istume põrandal, pidu saab peetud ikka. 😛


Ma olen väga rahul! :)
Ilusat kevade ootust

Netu!
0 comments

Recent Posts

See All

Comments


A J (1).png
bottom of page