top of page
Flower Shadow

KOGUKOND

Naistele, kes ihaldavad enamat

Liitu minu uudiskirjaga

Sest siit saab alguse kogukond. Sügis 2024 tuleb uus suund, uus algus, hetkel toimuva jätkumine, rohkema poole kehastumine, kasvamine. Midagi, mis toetab Sinu kasvu, kui seda soovid. 

Naised, kes on suured unistajad, aga ka tegutsejad. Naised, kes tunnevad, et ''ma olen valmis, mul on pühendumine, hakkame minema!'' 

Sügis toob uut ägedat ja olles uudiskirjaga liitunud, saad minu poolt suuremat hoidmist. Taotlen vägagi, et minu meililisti jõuavad naised, kes on ehedad, ausad, ägedad, julged, loojad, unistajad, tegutsejad. Ja kui mitte veel väliselt, siis aga seesmiselt. Naised, kes teavad, et saab teistmoodi ja on valmis võtma elurooli enda kätte!

UUDISKIRJAGA LIITUDES:

✨ Iga nädal  ootab sind mõtteviisi toetava teema jagamine, mõni meeldetuletus, teksti, video või heliklipi näol, minu enda eluseigad, minu enda tõde. Saad rohkem kuulata, näha ja lugeda elu takistustest, rõõmudest, õnnestumistest, ausatest tunnetest, aga jagan ka nippe ja soovitusi. Justkui nagu blogi.

✨ Kõikidele minu tulevastele loomingutele saad sina Instagrami jälgijatest alati erineva ja parema pakkumise. Võib olla on mõni info, mis liigubki ainult läbi meili ja Instagrami ei jõuagi... ;) 

Rohkem hetkel ei räägigi, sa tunned ennast ära, kui see on sulle. 

PS! Kui sa oled varasemalt minu kodulehe kaudu uudiskirjaga liitunud, siis peaksid olema mul olemas! Ja kui saad hetkel @naisloojate uudiskirju, siis see ei ole sama ja palun jäta ikkagi enda kontakt.

Liitu kasvava kogukonnaga!

Aitäh armas!

bottom of page